Fizjoterapeuta Kraków - Rehabilitacja Naukowa Kraków

KONTAKT
NZOZ SOLUMED | TEL 888-247-865 | [email protected]
Przejdź do treści

USŁUGI FIZJOTERAPII 20% UPUSTU

Niepełnosprawność fizyczna, bolesne uszkodzenia układu ruchu czy też niedyspozycja spowodowana nieprawidłowościami w układzie kostno-szkieletowym to zjawiska coraz częściej spotykane w polskim społeczeństwie. Pomimo różnic pomiędzy schorzeniami kości, stawów i ścięgien praktycznie każdą z chorób zakwalifikować można do leczenia z użyciem fizjoterapii lub rehabilitacji medycznej.

Fizjoterapia jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin medycyny. Jako zespół doświadczonych i ciągle doszkalających się specjalistów, zdajemy sobie sprawę, że pragniecie Państwo jedynie najnowszej i sprawdzonej wiedzy. W związku z tym w wolnym czasie nie tylko uczestniczymy w kursach, ale również zgłębiamy tajniki wiedzy poprzez czytanie książek i czasopism branżowych.

FIZYKOTERAPIA

KINEZYTERAPIA

MASAŻ LECZNICZY

W naszej pracy wiemy, że najważniejszy jest człowiek, dlatego to jego stawiamy na pierwszym miejscu. Usługi przez nas oferowane zawsze są dostosowane do aktualnego stanu chorego. Wykonywane zabiegi z zakresu fizjoterapii przeprowadzamy tak by pacjent w jak najmniejszym stopniu odczuwał dyskomfort- jest to jedną z naszych głównych zalet.

Zakres usług naszego gabinetu to jednak nie tylko fizjoterapia, ale również szeroko pojęta rehabilitacja medyczna. Wady wrodzone, nabyte uszkodzenia czy też powypadkowe niepełnosprawności to tylko niewielki ułamek tego czym się zajmujemy. U nas mają Państwo możliwość skorzystania m.in balneologii i hydroterapii. Terapia manualna oraz fizykoterapia i masaże lecznicze również nie mają przed nami tajemnic.

Dla Państwa wygody nasze usługi szczegółowo opisaliśmy na naszej stronie internetowej. Każdy z rodzajów terapii został przedstawiony w sposób zrozumiały, dzięki czemu mamy nadzieję, że przekonają się Państwo do skorzystania z naszych usług.


Oferujemy następujące zabiegi fizykoterapii:
Jontoforeza
Pola elektromagnetyczne
Ultrasonoterapia
Laseroterapia
Krioterapia
Elektrostymulacja
SOLUMED
ul. Wacława Lipińskiego 15
30-349 Kraków
+48 888-247-865

OFERTA
Rehabilitacja Kraków
Osteopata Kraków
Fizjoterapeuta Kraków
Ortopeda Kraków
USG Kraków
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści