Ortopeda Kraków - Rehabilitacja Naukowa Kraków

KONTAKT
NZOZ SOLUMED | TEL 888-247-865 | [email protected]
Przejdź do treści

USŁUGI ORTOPEDY 10% RABAT

Większość osób w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że wiele dolegliwości, takich jak drętwienie nóg, szumy uszne czy migreny mogą mieć podłoże ortopedyczne i świadczyć o chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa. Te dość nietypowe i niejednoznaczne objawy powinny skłonić pacjentów do niezwłocznego udania się do specjalisty.

Ortopeda nie tylko leczy urazy, ale także zajmuje się szeroko pojętym diagnozowaniem wad postawy oraz zmian związanych z narządem ruchu. Dzięki przeprowadzonemu wywiadowi oraz specjalistycznym badaniom lekarz może stwierdzić każdy rodzaj schorzenia, które jest objawem niewłaściwego funkcjonowania układu kostnego. Pomoc ortopedy będzie poza tym niezbędna w przypadku zaburzeń pracy ścięgien, więzadeł, nerwów, mięśni czy stawów.

ORTOPEDA

TRAUMATOLOG

Szczegółowe badania ułatwią ponadto ortopedzie precyzyjne dostosowanie sposobu leczenia, a co więcej, znacznie przyspieszą postawienie odpowiedniej diagnozy. Zdjęcia rentgenowskie, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa to specjalistyczne badania, na podstawie których lekarz ocenia stan zdrowia pacjenta.

W uzasadnionych przypadkach ortopeda może zlecić także badanie ultrasonograficzne, zalecaną w schorzeniach stawu barkowego lub stawu kolanowego artrografię bądź densytometrię, pozwalającą na dokładne określenie mineralnej gęstości tkanki kostnej.

Nie ulega wątpliwości, że do ortopedy trzeba zgłaszać się jak najszybciej, w celu niedopuszczenia do rozwoju zmian chorobach czy zakażenia. Nie należy wizyty u specjalisty odkładać z dnia na dzień, ponieważ z pewnością dolegliwości nie ustąpią, a ból będzie się nasilał.

Każdy pacjent powinien mieć świadomość, że ortopeda leczy nie tylko złamania i zwichnięcia. Jego pomoc staje się nieoceniona w wielu schorzeniach dotyczących narządu ruchu, przy czym wizyty u lekarza nie należy się obawiać.

Przeciwnie. Im szybciej nastąpi postawienie diagnozy, tym zwiększają się szanse na całkowite wyleczenie, niezależnie od tego, z jaką chorobą zarówno pacjent, jak i lekarz będą musieli się zmierzyć.

Nasza ortopeda specjalizuje się w urazach:
ortopedycznych
neurologicznych
reumatologicznych
postawy
następstwach udaru
sportowych
SOLUMED
ul. Wacława Lipińskiego 15
30-349 Kraków
+48 888-247-865

OFERTA
Rehabilitacja Kraków
Osteopata Kraków
Fizjoterapeuta Kraków
Ortopeda Kraków
USG Kraków
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści