Osteopata Kraków - Rehabilitacja Naukowa Kraków

KONTAKT
NZOZ SOLUMED | TEL 888-247-865 | [email protected]
Przejdź do treści

USŁUGI OSTEOPATII 10% RABATU

Osteopatia, czyli leczenie przez dotyk to manualne techniki leczenia rozmaitych dolegliwości bólowych. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych metod, które nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Osteopata to osoba o odpowiednich kwalifikacjach, która do perfekcji opanowała tę dziedzinę fizjoterapii.

Wiele osób myli osteopatię ze znachorami, którzy odprawiają modły nad chorymi osobami. Jest to oczywiście błędny tok myślenia, gdyż osteopaci posiadają wyspecjalizowaną wiedzę medyczną, za pomocą której mogą oddziaływać na rozmaite obszary ciała.
Jak przebiega terapia?
W pierwszej kolejności przeprowadzany jest wywiad. Na jego podstawie można określić rzeczywisty stan pacjenta. Oczywiście osteopata wykonuje również różne testy ruchomości ciała. Często zachodzi konieczność przeprowadzenia takich badań, jak rezonans magnetyczny, czy też RTG. Wszystko po to, aby wykonać możliwie najdokładniejszą diagnozę. To na jej podstawie będzie ustalany dalszy plan leczenia.

Następnym krokiem jest wybór najlepszych technik terapeutycznych. Osteopata za pomocą rąk będzie oddziaływał na ciało pacjenta. Wszystko po to, aby pobudzić drenaż limfatyczny i żylny, zmniejszyć napięcie, wyeliminować przykurcze, czy też poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

BEZPIECZNE ĆWICZENIA

KOMPLEKSOWE BADANIE

Kiedy warto udać się na terapię?
Wizyta u osteopaty jest wskazane w przypadku m.in. dyskopatii, rwy kulszowej, bólów kręgosłupa, wad postawy, dolegliwości ze strony układu pokarmowego, stanów pourazowych, przeciążenia organizmu, chorób układu krążenia, chorób górnych dróg oddechowych, schorzeń urologicznych oraz ginekologicznych.

Pomoże również zdiagnożwać stan zapalny zatok, chronicznych bólów głowy, depresji, stanów lękowych, dolegliwości ze strony narządu wzroku i słuchu, zastojów limfatycznych, a także wiele innych. Leczenie osteopatyczne może zapobiec rozwojowi schorzenia.

Wielu pacjentów uniknęło w ten sposób operacji. Istotnym jest to, aby wybrać specjalistę, który cieszy się pozytywną opinią. Ważne jest to, aby był to prawdziwy ekspert w tej dziedzinie.

Nasza kompleksowa oferta usług,  jest skierowana dla Pacjentów:
urazami ortopedycznymi
urazami neurologicznymi
urazami reumatologicznymi
wady postawy
urazami po mastektomiach
urazami sportowymi
SOLUMED
ul. Wacława Lipińskiego 15
30-349 Kraków
+48 888-247-865

OFERTA
Rehabilitacja Kraków
Osteopata Kraków
Fizjoterapeuta Kraków
Ortopeda Kraków
USG Kraków
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści